• In English
 • Досягнення цифрової України: Мінцифри взяло участь у Tallinn Digital Summit
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 08 вересня 2023 року о 10:55

  5 вересня відбувся щорічний Tallinn Digital Summit, який зібрав лідерів цифрового світу. Політики, урядовці, представники міжнародних організацій і приватного сектору обговорили виклики та можливості розбудови цифрового майбутнього.

  Україну на Tallinn Digital Summit представила команда Мінцифри. Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан розповіла про розвиток цифровізації в Україні, розробку національної стратегії інновацій, запуск освітнього застосунку та плани Мінцифри.

  «Зараз в України є унікальний шанс за підтримки всього світу ухвалювати принципові рішення, стати новим економічним та освітнім дивом у світі. Інновації мають не лише вирішувати сучасні проблеми, а й акцентувати нові горизонти для майбутнього. Ми працюємо над розробкою національної стратегії інновацій та вже визначили десять пріоритетних напрямів, які плануємо розвивати, — від науково-дослідних центрів до співпраці з приватним сектором. Вже сьогодні ми будуємо майбутнє технологій і робимо це, зокрема, завдяки довірі та підтримці естонських партнерів», — зазначає Валерія Іонан.

  Крім цього, заступник Міністра взяла участь у панельній дискусії Rethinking and Reshaping Resilience (Переосмислення стійкості). Цьогорічна тема — наслідки вторгнення росії в Україну, зокрема, для безпеки європейського кіберпростору. Учасники обговорили безпеку центрів обробки даних, засоби для захисту даних та боротьбу з дезінформацією під час війни.