• In English
 • Дорожня сфера потребує заходу світових дорожньо-будівельних компаній в Україну, - Володимир Омелян
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 15 березня 2018 року о 13:09

  Дорожня сфера потребує заходу світових дорожньо-будівельних компаній в Україну. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із представниками одного з найбільших будівельних концернів в Європі - австрійською компанією STRABAG SE: членом Ради директорів Зігфрідом Ванкером, членом правління Гербертом Крутіна. До зустрічі доєднався Директор офісу із залучення і підтримки реформ Даніель Білак і очільник Укравтодору Славомір Новак.

  Володимир Омелян вкотре наголосив на необхідності залучення провідних світових компаній на український ринок: «Ми з року в рік збільшуємо фінансування дорожньої галузі: з 313 млн євро у 2016 до 1,56 млрд євро у 2018 році. Розраховуємо, що 2020 року на дороги буде спрямовано 4 млрд євро. Держава готова інвестувати кошти в дорожню галузь, в розвиток інфраструктури. Разом з тим конкуренцію між дорожніми компаніями на ринку не можна назвати високою. Для створення конкуренції, для приходу в Україну нових технологій і нової культури ведення бізнесу нам необхідні компанії-світові лідери. Саме тому я був би більш ніж щасливий бачити STRABAG та інші провідні компанії світу в Україні».

  Під час зустрічі Міністерство інфраструктури України, Офіс із залучення інвестицій, Укравтодор та компанія STRABAG домовились працювати спільно над пошуком оптимальних для обох сторін механізмів співпраці. 

  Довідково


  STRABAG Societas Europaea (STRABAG SE) - публічна австрійська будівельна компанія з головним офісом в місті Відень. STRABAG є одним з найбільших будівельних концернів Європи.

  STRABAG SE входить в десятку найбільших будівельних компаній світу. У Німеччині, Словаччині, Румунії і Хорватії концерн є лідером будівельного ринку. У Чехії, Австрії та Угорщині йому належить друге місце за обсягами виконуваних будівельних послуг. У Польщі він займає третє місце.

  Австрійському STRABAG SE належать 90% акцій німецького підрозділу концерну, STRABAG AG з головним офісом в Кельні. Також STRABAG SE володіє 100% акцій Ed. Züblin AG в Штутгарті. Основними акціонерами STRABAG SE є Група компаній Haselsteiner, Група компаній Raiffeisen-Holding Niederösterreich-Wien, Група компаній UNIQA, а також компанія Rasperia Trading Limited.

  Strabag SE спеціалізується на будівництві промислових, офісних і житлових будівель, доріг, тунелів та інших комунікацій. Серед найбільших проектів компанії - ділянка «Амстег» тунелю Готард (найдовший залізничний тунель у світі протяжністю 57 км) в Швейцарії, аеропорти в Мюнхені, Відні, Празі, Берліні, Софії.

  У 2016 році на підприємствах холдингу було зайнято близько 71 839 тис. чоловік. Портфель замовлень - 14,82 млрд євро. За результатами незалежної оцінки рейтингового агентства Standard & Poor's в 2007 році STRABAG був присвоєний рейтинг BB + з позитивним прогнозом. У червні 2015 року рейтинг був підвищений до рівня BBB зі стабільним прогнозом.