• In English
 • Допомогти українським компаніям стати інноваційними та конкурентними – одне із завдань нової програми «Інноватори енергоефективності України»

  За підтримки Держенергоефективності в Україні стартує комплексна акселераційна програма «Інноватори енергоефективності України». Її завдання – підтримати українські компанії в їх прагненні впровадити інноваційні рішення, здійснити енергоефективну трансформацію та стати більш конкурентними.

  «Енергоефективність актуальна з багатьох аспектів. Це і енергобезпека, і потреби у відбудові, і конкурентоздатність, і євроінтеграція. Тому важливо допомогти бізнесу ставати енергоефективними та енергетично стійкими. Зі свого боку, на державному рівні ми створили Фонд декарбонізації та енергоефективної трансформації. Вже запроваджуємо Національну платформу декарбонізації із цілою низкою сервісів: від навчання до фінансових інструментів. Запрошуємо усіх до тісної співпраці», - повідомила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва під час круглого столу, присвяченого запуску програми.

  Глобальна ціль програми — сформувати нове покоління лідерів, що мислять на перспективу, та сприятимуть сталому розвитку країни.

  Ініціатива реалізується ГО «Impact Force» у співпраці з Мінцифри, Держенергоефективності, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, за підтримки проекту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини та співфінансування Уряду Швейцарії.

  З 27 грудня до 14 січня за посиланням https://wkf.ms/41gjiFD триватиме збір заявок від інноваторів, які мають як ідеї, так і готові рішення у галузі енергоефективності, спрямовані на зелену трансформацію та стале впровадження змін у сфері використання енергоресурсів.

  З-поміж заявників буде обрано 30 фіналістів для зустрічі з міжнародними експертами та потенційними покупцями.

  У програмі можуть взяти участь організації та компанії, які зареєстровані й працюють в Україні щонайменше рік, а також мають не менше трьох штатних працівників.

  «Ми маємо на меті визначити інноваційних гравців ринку енергоефективності та надати їм навички та знання, необхідні для здійснення суттєвих змін в енергетичному секторі та економіці України загалом. Програма не обмежується традиційною бізнес-освітою, оскільки вона не лише задовольняє безпосередні бізнес-потреби учасників, але й розвиває культуру стійких та інноваційних енергетичних рішень», - стверджує співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.

  Програма передбачає:

  • Оцінку потреб бізнесів для визначення та задоволення безпосередніх, середньострокових та довгострокових потреб учасників.
  • Цільові експертні консультації та управлінську допомогу від першокласних міжнародних і місцевих експертів.
  • Розробку мапи зацікавлених сторін із щонайменше 50 ключових організацій і підприємств у різних секторах, які пропонують або виробляють інноваційні енергетичні рішення в Україні.
  • Організація Демодня, під час якого 30 фіналістів зустрінуться з міжнародними експертами та потенційними покупцями.
  • Створення мережі інноваційних гравців ринку у сфері енергоефективності.