• In English
 • Допомога у відновленні і розвиток енергосектору: Герман Галущенко провів зустріч з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку
  Міністерство енергетики України, опубліковано 22 листопада 2023 року о 15:22

  Міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив з директором Європейського банку реконструкції і розвитку у Східній Європі та на Кавказі Маттео Патроне та керуючим директором Групи стійкої інфраструктури ЄБРР Нандітою Паршад подальшу співпрацю для підвищення стійкості української енергосистеми. 

  Міністр подякував ЄБРР за підтримку, яка надається українському енергосектору, зокрема проекти з будівництва повітряних ліній, модернізації мережі електропередачі, а також підвищення надійності підстанцій.

  Окремо Герман Галущенко відзначив ефективність роботи цифрової платформи AidEnergy для залучення та розподілу допомоги енергосектору, яка була розроблена за підтримки ЄБРР.

  «Ми також цінуємо підтримку ЄБРР у процесі реформування українського енергосектору. Європейська комісія у своєму останньому звіті відзначила успіхи України у проведенні енергетичних реформ. Ми будемо продовжувати йти цим шляхом, імплементуючи закон про REMIT, завершуючи процеси корпоратизації та інтегруючись до європейських енергетичних ринків», - зазначив Міністр.

  Під час зустрічі  обговорювалася співпраця для залучення інвесторів у локалізацію виробництва енергетичного обладнання в Україні та створення належних безпекових умов для роботи відповідних промислових кластерів.