• In English
 • Договір з генпідрядником на будівництво нового аеродрому в Дніпрі укладено, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 15 лютого 2021 року о 18:51

  Договір з генеральним підрядником на будівництво нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» укладено. Переможець був обраний в результаті відкритого аукціону, який нещодавно відбувся на платформі ProZorro. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «Договір з генпідрядником на будівництво нового аеродрому в Дніпрі укладено. Компанія виконає роботи за 3,95 млрд грн, що на 30% менше від очікуваної вартості робіт, яка складала 5,7 млрд грн», - зазначив очільник Міністерства.

  Всього участь у відкритому тендері взяли 7 компаній, 2 з яких – іноземні.

  За словами Владислава Криклія, ще у вересні минулого року на об’єкті стартували підготовчі роботи для забезпечення безперервного функціонування летовища на час будівництва. Тоді ж приватний інвестор «НС Дніпро» розпочав будувати новий пасажирський та VIP-термінали.

  Нагадаємо, на будівництво нового аеродрому в Дніпрі у держбюджеті на цей рік передбачено 1,4 млрд грн. На об’єкті планується побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Всього будівництво триватиме близько 3 років.