• In English
 • До уваги роботодавців, представників соціально відповідального бізнесу! До 27 травня триває опитування в рамках ініціативи «Працюй ВІЛЬНО»
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 24 травня 2021 року о 13:38

  Мінсоцполітики дякує усім роботодавцям, які долучилися до опитування щодо подолання бар’єрів у працевлаштуванні людей з інвалідністю, за небайдужість і високу соціальну відповідальність.

  Нагадуємо, що опитування в рамках ініціативи «Працюй ВІЛЬНО» триватиме до 27 травня!

  Для нас дуже важливо почути запити роботодавців цієї категорії працівників. Мінсоцполітики розроблена анкета, яка допоможе визначити принципи стимулювання, мотивації та налагодження партнерства між бізнесом, владою та громадськими організаціями у політиці працевлаштування осіб з інвалідністю.

  Запрошуємо до участі в опитуванні усіх соціально небайдужих підприємців та організації громадян, які мають бачення реалізації практик інклюзивного та безбар’єрного доступу до працевлаштування людей з інвалідністю.

  Спільними зусиллями ми зробимо вагомий внесок в розбудову справедливої, соціально відповідальної держави, що забезпечує своїм громадянам рівні можливості для життя та розвитку.

  Дякуємо за небайдужість та сприяння!

  Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України спільно з проектом Ради Європи “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні” (Social Rights UA, Офіс Ради Європи в Україні - Київ) та громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» у рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні ініціює початок діалогу з бізнесом щодо бар’єрів і можливостей у створенні сприятливих умов для працевлаштування людей з інвалідністю.

  У рамках ініціативи «Працюй ВІЛЬНО» Міністерство соціальної політики України розробляє низку заходів щодо запровадження комплексу мотиваційних заходів для роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю, а також створення комунікаційного майданчика для підприємців і їх потенційних співробітників серед людей з особливими потребами. Робота такого майданчика, зокрема, передбачатиме навчання або підвищення кваліфікації кандидатів на працевлаштування під потреби конкретних роботодавців, а також навчання представників роботодавців та бізнес-асоціацій особливостям організації праці людей з інвалідністю для забезпечення максимальної ефективності виконання ними трудових обов’язків.