• In English
 • До сільрад Полтавщини щорічно надходитиме понад 14,6 млн грн завдяки земельним торгам

  З початку 2019 року на земельних торгах аграрії придбали права оренди на 105 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Полтавської області.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 1 956 гектарів. Ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  За результатами аукціонів до бюджетів сільських рад Полтавської області щорічно буде надходити  орендна  плата у розмірі понад 14,6 млн гривень.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки площею 11,99 га, 29,92 га, та 21,56 га на території Диканської селищної ради Диканського району, Байрацької сільської ради Лохвицького району та Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 210,62%, 170,11% та 158,40% від нормативної грошової оцінки відповідно.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».