• In English
 • До опалення в Україні вже підключено 60% соціальної інфраструктури і 45% житлових будинків, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 жовтня 2018 року о 10:10

  В Україні вже стартував опалювальний сезон. На сьогодні до теплоносія підключено 60% соціальної інфраструктури (школи, дитячі садочки і лікарні) та 45% житлових будинків. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  Він повідомив, що в Україні понад 15 тис. шкіл, 18 тис. дитячих садків і близько 2 712 лікарень, які потребують саме централізованого опалення. По житловому сектору це 82 тис. будинків.

  «Україна на 100% технічно готова до проходження опалювального сезону. В центрі і на півночі країни він вже розпочався, і в першу чергу це стосується соціальної інфраструктури. Південь країни запустився поки на 10-15%, оскільки температурний режим у Херсоні, Миколаєві, Одесі і Запоріжжі набагато вищий, ніж у Києві», – зазначив Геннадій Зубко.

  Урядовець вкотре наголосив, що цього року у випадках невчасного початку опалювального сезону на місцях до органів місцевого самоврядування будуть застосовуватись жорсткі санкції. «Ми вже попередили, що у випадку невчасного запуску опалення будуть порушуватися кримінальні справи. Ми будемо звертатися до прокуратури щодо випадків службової невідповідності та бездіяльності на місцях», – підкреслив Геннадій Зубко.