• In English
 • До місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 2,72 млн грн від продажу прав оренди земельних ділянок державної власності

  У першому півріччі 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області організовано 48 електронних аукціонів з продажу права оренди 116 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Ділянки розташовані за межами населених пунктів загальною площею 1 263 гектари.

  У результаті аукціонів продано права оренди на 92 земельні ділянки загальною площею 975 га, місцеві бюджети сільських рад Тернопільщини поповнилися коштами від сплати річної орендної плати на 2,72 млн гривень. Розмір орендної плати за ділянки в результаті торгів зріс у 3,8 раза від стартової ціни (1,46 млн грн).

  Середній розмір орендної плати переданих в оренду земель у Тернопільській області становить 2,78 тис. грн за гектар.


  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».