До державного бюджету надійшло 236 млн євро у межах проєкту Світового банку PEACE in Ukraine
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України,
опубліковано
10 червня 2026
року о
15:43
До Державного бюджету України надійшло 236 млн євро у межах проєкту PEACE in Ukraine. Кошти надано Міжнародним банком реконструкції та розвитку під гарантію Уряду Королівства Швеція.
Залучене фінансування буде спрямовано на забезпечення ключових соціальних видатків та виплату пенсій.
Проєкт PEACE in Ukraine було започатковано чотири роки тому для забезпечення бюджетної підтримки України в умовах війни. Після надходження нового фінансування загальний обсяг ресурсів, залучених у межах програми, досяг 53,5 млрд доларів США.
«Цінуємо вагому та своєчасну підтримку наших друзів та партнерів, яка посилює Україну в умовах російського повномасштабного вторгнення», — зазначила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.