• In English
 • До бюджету сільських рад Полтавщини надійшло більше 179 тис. грн завдяки проведенню земельних торгів у червні 2018 року

  На земельних торгах, організованих та проведених 12-14 червня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру в Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Лохвицького, Кобеляцького, та Машівського районів Полтавської області.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 63 гектарів. Наділи будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки площею 2,54 га та 15,8 га на території Корсунівської сільської ради Лохвицького району та Михайлівської сільської ради Машівського району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 36,92% та 25,96% від нормативної грошової оцінки відповідно.

  В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Лохвицького, Кобеляцького та Машівського районів Полтавської області щорічно буде надходити орендна плата в розмірі більше 179 тис. гривень.

  Довідково 

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.