• In English
 • До бюджету сільських рад Полтавщини надійшло більше 2 млн грн за проведення земельних торгів у липні 2018 року

  На земельних торгах, які було проведено 4-6, 9 та 16-18 липня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 20 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Лохвицького, Козельщинського, Семенівського, Кременчуцького, Гадяцького, та Новосанжарського районів Полтавської області.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 269 гектарів. Землі будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки площею 4,5 га, 20 га та 23,5 га на території Білогорільської сільської ради Лохвицького району та Мануйлівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 110,8%, 77,48% та 71,04% від нормативної грошової оцінки відповідно.

  В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Лохвицького, Козельщинського, Семенівського, Кременчуцького, Гадяцького, та Новосанжарського районів Полтавщини щорічно буде надходити орендна плата у розмірі більше 2 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.