• In English
 • Дніпровські аудитори за 8 місяців цього року забезпечили відшкодування втрат на суму 41 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 06 вересня 2018 року о 09:53

  Від початку цього року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 41 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 87 управлінських рішень та врахували 77 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  Матеріали 29 ревізій дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 27 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, у трьох випадках призупинено бюджетні асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 49 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 33 – до матеріальної, 21 – до дисциплінарної, зокрема одну особу звільнено.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового  моніторингу України надіслано 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 17 млн грн.