• In English
 • Дніпровські аудитори в січні-березні 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму 19 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 16 квітня 2018 року о 10:34

  Протягом січня-березня 2018 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 19 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить понад 8 млн грн.

  За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 21 управлінське рішення.

  За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі аудиторів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато п’ять досудових розслідувань та вручено п’ять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Від початку року аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення до суду 11 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

  До підприємств та установ, де виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами).

  За порушення фінансової дисципліни 24 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до матеріальної, 10 – до дисциплінарної, зокрема одну особу звільнено.