• In English
 • Дніпровські аудитори протягом січня-вересня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 29 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 жовтня 2019 року о 09:26

  Фахівці Східного офісу Держаудитслужби протягом січня-вересня  2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 29 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 65 управлінських рішень.

  Матеріали 31 ревізії та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду матеріалів розпочато 14 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7 млн грн.

  Перед органами прокуратури об’єкт контролю ініціював пред’явлення до суду 11 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 12 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному випадку розпоряднику бюджетних коштів зменшено асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 38 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до матеріальної, 4 – до дисциплінарної.