• In English
 • Дніпровські аудитори протягом січня-лютого 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 березня 2019 року о 09:59

  Упродовж січня-лютого поточного року фахівці Східного офісу Держаудитслужби за результатами проведених контрольних заходів виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму майже 11 млн грн.

  Завдяки вжитим заходам забезпечено відшкодування втрат на суму майже 8 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 13 управлінських рішень.

  Матеріали 6 ревізій та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 5 досудових розслідувань.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у трьох випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За порушення фінансової дисципліни 8 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 – до матеріальної.

  Окрім того, за результатами завершених 58 моніторингів закупівель попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на загальну суму майже 54 млн грн, у тому числі шляхом відміни торгів на суму майже 40 млн грн та розірвання договорів на суму 14 грн.