• In English
 • Дніпровські аудитори протягом січня - листопада 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 30 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 грудня 2019 року о 10:44

  Фахівці Східного офісу Держаудитслужби протягом січня –листопада 2019 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 90,6 млн грн та забезпечили відшкодування таких втрат на суму майже 30 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 75 управлінських рішень.

  Матеріали 34 ревізій та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду матеріалів розпочато 20 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7 млн грн.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 13 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному випадку розпоряднику бюджетних коштів зменшено асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 40 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до матеріальної, 4 – до дисциплінарної.