• In English
 • Дніпровські аудитори протягом 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 29 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 січня 2021 року о 11:09

  Протягом 2020 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби провели 32 ревізії, 8 державних фінансових аудитів, 6 перевірок закупівель та 590 моніторингів закупівель. Проведеними ревізіями та перевірками закупівель дніпровські аудитори виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 174 млн грн та забезпечили їх відшкодування на суму 29 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 56 управлінських рішень.

  За результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 32 пропозиції, за якими досягнуто додаткового результату (економічний ефект) на суму 10,6 млн грн.

  Матеріали 25 ревізій дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду матеріалів розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Перед органами прокуратури, об’єктом контролю ініційовано пред’явлення до суду 8 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.