• In English
 • Дніпропетровська ОДА: Навесні в Межівській об’єднаній громаді відкриють ЦНАП
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 березня 2018 року о 11:15

  У Межівській об’єднаній громаді готується до відкриття Центр надання адмінпослуг. Він стане 57-м на Дніпропетровщині, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
  «Завдання Президента України Петра Порошенка – наближати до людей затребувані адмінпослуги та мінімізувати час їх отримання. Наразі на Дніпропетровщині працюють 56 ЦНАПів та їхніх філій. Ще один Центр незабаром відкриється в сільській місцевості», – зауважив Валентин Резніченко.
  ЦНАП запрацює в центрі Межівської об’єднаної громади по вул. Грушевського,4. Тепер, аби отримати ту чи іншу довідку, мешканцям не доведеться ходити по різних кабінетах: усі затребувані послуги – в одному приміщенні.
  Тут планують надавати 145 адмінпослуг. Серед них – прописка й виписка, довідка про склад сім’ї, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, реєстрація нерухомості, отримання матеріальної допомоги й субсидії та інші.
  Для тих, хто через стан здоров’я не в змозі дістатися до Центру, придбали зручний мобільний офіс. Він обслуговуватиме на дому мешканців далеких сіл: найвіддаленіше – за 40 км.
  У планах – обладнати в ЦНАПі робочу станцію для видачі біометричних паспортів.
  Межівська об’єднана громада утворилася в жовтні 2017-го. Навколо неї згуртувалися 30 населених пунктів. Відповідальність за розвиток власної території взяли майже 16 тисяч мешканців.
  Наразі на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 9 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.