• In English
 • Дніпропетровщині з Держбюджету виділили майже півмільярда гривень на будівництво та реконструкцію соціальних об’єктів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 30 липня 2019 року о 11:39

  На будівництво та реконструкцію важливих соціальних об’єктів Дніпропетровської області виділили 466 млн грн. Фінансування 15 проектів – з Державного фонду регіонального розвитку. ДФРР – один із інструментів розбудови інфраструктури регіону. Про це повідомили в департаменті економрозвитку Дніпропетровської ОДА.

  Кошти – на створення нового освітнього простору у школах та дитсадках, зокрема, Дніпра, Кривого Рогу та Перещепиного Новомосковського району.

  За гроші ДФРР – реконструкція обласної офтальмологічної лікарні та відділення постінтенсивного догляду новонароджених обласного перинатального центру.

  Крім того, кошти спрямують на будівництво стадіону пляжних видів спорту, реконструкцію залу для боксу та спорткомплексу у Дніпрі, а також на оновлення спортивної інфраструктури у Кривому Розі та Новомосковську.

  Серед пріоритетів – і реконструкція парку ім.Мершовцева у Кривому Розі.

  Загалом у Держбюджеті-2019 закладено 7,67 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку. За них в Україні профінансують понад 700 проектів.

  Розпорядник коштів ДФРР – Мінрегіон. Їх спрямовують на реалізацію важливих проектів на місцях, зокрема, будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень, спортивних та інших інфраструктурних об’єктів. У такий спосіб регіони отримують більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

  Рішення щодо проектів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.