• In English
 • Дмитро Кулеба відкрив у Кот-д’Івуарі бізнес-форум і запросив івуарійські компанії інвестувати в Україну
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 05 жовтня 2022 року о 23:26

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відкрив в Абіджані бізнес-форум за участі понад двадцяти українських та івуарійських компаній.

  У своєму вступному слові Міністр запевнив івуарійський бізнес в налаштованості України на активізацію продуктивного співробітництва з Кот-д‘Івуаром, зокрема, в сферах безпеки, цифрової трансформації, торгівлі, освіти, машинобудування та сільського господарства. У цьому контексті він запросив зацікавлені івуарійські компанії інвестувати в двосторонні проекти з Україною.

  Дмитро Кулеба розповів про запуск в МЗС України цифрової платформи взаємодії дипломатії та бізнесу NAZOVNI задля пошуку нових ринків збуту для українських експортерів.

  «У рамках мого турне країнами Африки мене супроводжує український бізнес, який відгукнувся на відкрите запрошення МЗС України. Система NAZOVNI допомогла їм знайти потенційних партнерів в Кот-д‘Івуарі, і я розраховую, що їхні зустрічі на бізнес-форумі трансформуються у взаємовигідні контракти», — підкреслив глава МЗС України.

  Міністр анонсував, що незабаром NAZOVNI також допомагатиме іноземним підприємцям відкривати нові можливості для роботи в Україні.

  Під час бізнес-форуму представники українських компаній, деякі з яких були присутня фізично, а інші — онлайн, провели низку b2b-зустрічей із івуарійськими партнерами.

  Довідково

   Кот-д'Івуар є важливим торговельним партнером України в Підсахарський Африці. У 2021 році товарообіг між двома країнами склав 182 млн дол. США та, у порівнянні з 2020 роком, зріс майже на 60%.