• In English
 • Дмитро Кулеба: МЗС домовилося про безкоштовний та пільговий доступ українських експортерів на 33 міжнародні виставки
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 липня 2022 року о 21:12

  На доручення Міністра закордонних справ Дмитра Кулеби українські дипломати провели переговори з виставковими операторами та домовилися про можливість участі українських експортерів у 33 виставках по всьому світу на безоплатній основі або з суттєвою знижкою.  Про це Міністр розповів під час онлайн-брифінгу у середу, 13 липня. 

  «МЗС максимально сприяє експорту, створює нові можливості та допомагає українському бізнесу виходити за кордон. Завдяки роботі дипломатів, український бізнес зможе презентувати товари і послуги на колективних стендах у 33 міжнародних виставках за кордоном на безоплатній основі або з дуже суттєвими знижками», – підкреслив Дмитро Кулеба.  

  За словами Міністра, ефективність виставкової діяльності за кордоном після початку війни зросла: «Зараз до України є великий інтерес в усьому світі. Коли відвідувачі виставок бачать український прапор, вони підходять, цікавляться продукцією, запитують про Україну, про бізнес, як допомогти. Тому колективні стенди українських компаній будуть працювати ще ефективніше, ніж торік. Раджу нашим експортерам  скористатися цим».  

  Лише на вересень 2022 року українські дипломати в рамках роботи Ради експортерів та інвесторів МЗС України (РЕІ) домовилися про пільгову участь українських експортерів у 13 виставкових заходах по всьому світу. 5 з них дозволять участь на безоплатній основі, решта – на пільгових умовах. 

  Подати заявку на участь українські експортери можуть через єдину форму для реєстрації. Перелік заходів постійно оновлюється.

  Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

  NAZOVNI – це сервіс глобалізації українського бізнесу, створений для просування товарів і послуг за кордоном за сприяння українських дипломатичних установ. Сервіс NAZOVNI працює в бета-версії та доступний за посиланням: http://nazovni.online