• In English
 • Дмитро Кулеба здійснить візит до Данії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 25 січня 2022 року о 17:32

  26-27 січня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить візит до Королівства Данія на запрошення свого данського колеги Єппе Кофода.

  У ході візиту до Данії заплановані зустрічі глави українського зовнішньополітичного відомства з Прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен, членами данського Парламенту, представниками бізнесу та громадських організацій. Також передбачена аудієнція Міністра Дмитра Кулеби у Її Величності Королеви Данії Маргрете II.

  На тлі агресивних дій РФ основним питанням переговорів з данською стороною стане безпекова ситуація навколо України та партнерська участь Данії в комплексному пакеті стримування Росії, який включає активну дипломатію, жорсткі економічні санкції та поглиблену оборонну співпрацю з Україною.

  Українська та данська сторони узгодять низку пріоритетних питань двостороннього співробітництва, зокрема в сфері кібербезпеки, розбудови українського флоту, реалізації спільних проектів у сферах енергетики, сільського господарства, переходу на зелену енергетику та енергоефективності. Увагу буде також зосереджено на питаннях взаємодії в рамках міжнародних організацій та пріоритетних напрямів діяльності Кримської платформи.