• In English
 • Дмитро Кулеба запропонував португальським інвесторам взяти участь у великій приватизації в Україні
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 09 вересня 2020 року о 19:03

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступив у Лісабоні на економічному форумі за участі представників португальського бізнесу та Державного секретаря з питань торгівлі, послуг та захисту прав споживачів міністерства економіки та цифровізації Португалії Жуау Торреша.

  «Розумію, що деякі компанії потребують підтримки, коли розглядають нові ринки. Можете покладатися на повну допомогу і сприяння з боку Міністерства закордонних справ України», — звернувся Міністр до учасників форуму.

  Міністр розповів присутнім про економічні реформи в Україні та три ключові можливості, які Україна сьогодні може надати португальському бізнесу та інвесторам.

  Перша з них — велика приватизація. Міністр розповів про відкриту та конкурентну процедуру конкурсів: «Я запрошую вас взяти участь у великій приватизації в Україні».

  За словами Дмитра Кулеби, друга можливість — це цифровізація. Він відзначив зусилля Португалії у цій сфері та розповів про сучасний досвід та лідерство України у розвитку цифрової держави.