• In English
 • Дмитро Кулеба: Україна та Естонія одностайно засуджують загострення Росією безпекової ситуації
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 08 квітня 2021 року о 18:46

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Естонської Республіки Євою-Марією Лійметс.

  Міністр детально поінформував співрозмовницю про загострення Росією безпекової ситуації, системні дії та заяви Москви, спрямовані на ескалацію військової напруги та підрив дипломатичних зусиль з мирного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

  Єва-Марія Лійметс запевнила у подальшій твердій підтримці Естонією суверенітету та територіальної цілісності України, європейських та євроатлантичних прагнень нашої держави. 

  Керівники української та естонської дипломатії одностайно засудили загострення Росією безпекової ситуації та підтвердили готовність до спільних дій в ООН, ОБСЄ та інших міжнародних організаціях з метою консолідації дієвої міжнародної підтримки України у протистоянні російській агресії.

  Дмитро Кулеба окремо привітав готовність естонської сторони до тісної взаємодії у рамках підготовки до інавгураційного саміту Кримської платформи у серпні цього року в Києві.