• In English
 • Дмитро Кулеба та співробітники МЗС взяли участь у Всесвітньому дні прибирання
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 19 вересня 2020 року о 16:49

  19 вересня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом зі співробітниками МЗС, представниками дипломатичного корпусу в Україні, центральних органів виконавчої влади, молодіжних та громадських організацій, взяли участь у Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day» у столичному парку «Муромець».

  «Я переконаний, що багато глобальних речей, таких як євроінтеграція, починаються з елементарного прибирання довкола себе. Адже йдеться не лише про чистоту, а про повагу до інших людей, повагу до природи, врешті-решт, повагу до самих себе», – зауважив Дмитро Кулеба. 

  Міністр закликав до розвитку в Україні європейської культури прибирання. Він також висловив вдячність дипломатам та керівникам іноземних дипломатичних місій, акредитованих в Україні, які відгукнулися на заклик Міністерства взяти участь в акції. 

  «Я особисто та команда Міністерства закордонних справ без вагань долучилися до ініціативи «Let’s do it, Ukraine» у рамках Всесвітнього дня прибирання. Ми також запросили іноземних дипломатів в Україні, і я радий, що так багато з них долучилися до цієї акції. Давайте разом прибирати, робити себе самих і світ довкола себе кращим», — додав Міністр. 

  Довідково

  Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – щорічна глобальна акція, яка проводиться протягом 24 годин у заздалегідь визначений день і в якій одночасно беруть участь мільйони активістів із 180 країн світу. Головна мета акції – об’єднання зусиль заради порятунку планети від сміття. Організатором акції в Україні виступає Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру.

  На запрошення Міністерства закордонних справ України до акції у Всесвітній день прибирання долучилися 93 співробітники 37 дипломатичних місій, акредитованих в Україні, серед яких 22 посли іноземних країн.