• In English
 • Дмитро Кулеба та Александер Шалленберг обговорили зміцнення відносин України та Австрії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 травня 2021 року о 17:57

  У рамках робочого візиту до Словаччини 13 травня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із Федеральним міністром з питань європейських та міжнародних справ Республіки Австрія Александром Шалленбергом.

  Міністри обговорили зміцнення відносин України та Австрії в політичній, безпековій, торговельній та інвестиційній сферах.

  Дмитро Кулеба подякував Александру Шалленбергу за послідовну позицію Австрії в питанні підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Він також високо оцінив допомогу у відновленні українських територій, які постраждали від російської агресії.

  Співрозмовники приділили особливу увагу просуванню європейської інтеграції України, а також більш ширшому доступу нашої держави до вакцин проти COVID-19.

  Глави української та австрійської дипломатії обговорили кроки для збільшення обсягів торгівлі та залучення інвестицій. Дипломати відзначили, що пожвавлення контактів між діловими колами України та Австрії та реалізація нових інвестиційних проектів сприятиме відновленню національних економік на тлі пандемії COVID-19.

  Міністри закордонних справ також обговорили виконання домовленостей, досягнутих за підсумками засідання українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків 27 квітня.

  Дмитро Кулеба та Александр Шалленберг торкнулися питання підготовки інавгураційного саміту Кримської платформи.