• In English
 • Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із державним секретарем у закордонних справах і справах співдружності націй та розвитку Великої Британії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 04 січня 2022 року о 16:41

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із державним секретарем у закордонних справах і справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Ліз Трасс. 

  Глави української та британської дипломатій скоординували позиції України та Великої Британії на тлі агресивних дій Російської Федерації та дипломатичних переговорів, що відбуватимуться у різних форматах найближчими тижнями по лінії НАТО, ОБСЄ та ЄС.

  Ліз Трасс запевнила в непохитній підтримці нашої держави в протидії російській збройній агресії, наголосила на відданості принципу «жодних рішень про Україну без України». 

  Вона також поінформувала про підходи Лондона до переговорів Росія-НАТО та консультацій з ЄС щодо нових жорстких санкцій задля стримування Росії від подальшої агресії.

  «Разом ми впевнено рухаємося до втілення запропонованого Україною в листопаді комплексного пакету стримування Росії від нової хвилі війни в Європі. Пакет стримування включає політичний, економічний та безпековий рівні. Вдячний Великій Британії за лідерську роль в цьому процесі», - зазначив Дмитро Кулеба. 

  Міністри також обговорили підготовку саміту НАТО в Мадриді в червні.