• In English
 • Дмитро Кулеба: Офіційний сайт України Ukraine.ua «заговорив» іспанською
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 03 серпня 2021 року о 11:47

  На офіційному сайті України відсьогодні доступна іспанська мовна версія – https://ukraine.ua/es/. Іспанська стала четвертою мовою на сайті після англійської, німецької та французької. Разом із цим розпочнеться іспаномовна кампанія Міністерства закордонних справ та закордонних дипломатичних установ України у країнах Європи та Латинської Америки.

  «Понад 400 млн людей в Іспанії, Мексиці, Латинській Америці та багатьох країнах світу зможуть дізнатися більше про Україну своєю рідною мовою. Це вже третя мовна версія за 2 місяці. Просуваємо позитивний імідж України у світі», – зазначив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

  Просування позитивного іміджу України у світі входить до шести ключових пріоритетів Стратегії зовнішньополітичної діяльності, яку минулого тижня схвалила РНБО України.

  Іспанська мова є однією з найбільш поширених у світі та офіційною в Іспанії, 18 країнах Латинської Америки. Це також одна з офіційних мов ООН і Європейського Союзу. Запуск іспанської мовної версії дозволить охопити велику аудиторію, яка зможе познайомитися з Україною, дізнатися більше про неї та її туристичні, освітні, інвестиційні можливості іспанською.

  До перекладу сайту долучилися студенти КНУ імені Тараса Шевченка, а також дипломати закордонних дипломатичних установ. До слова, наразі серед відвідувачів сайту вже є користувачі зі 178 країн світу.

  Ukraine.ua – сучасний цифровий портал для іноземної аудиторії, який створили та розвивають Міністерство закордонних справ України та Український інститут. У час, коли подорожі обмежені, це простий спосіб віртуально відвідати Україну. І не лише відвідати, а й отримати порцію натхнення та закохатися в Україну з першого погляду.