• In English
 • Дмитро Кулеба: МЗС виносить на відкритий конкурс 14 посад на економічному напрямку
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 18 листопада 2021 року о 14:02

  Переможці конкурсів матимуть нагоду поїхати за кордон вже у 2022 році на контракт терміном до 4 років. Про це Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів під час онлайн-брифінгу у четвер, 18 листопада.

  «Міністерство закордонних справ України стає ще більш відкритим для талановитих та високомотивованих професіоналів, які прагнуть приєднатися до нашої дипломатичної команди. З початку поточного року ми оголосили безпрецедентну кількість – 232 відкритих конкурси та добори на посади усіх рівнів в апараті МЗС, представництвах МЗС на території України та закордонних дипломатичних установах. Зараз ми винесли черговий пакет з 14 дипломатичних посад високого рівня з економічних питань. У пріоритеті – посилення наших команд на азійському та африканському напрямках. Якщо ви хочете просувати український експорт за кордоном та сприяти залученню інвестицій до України – подавайтеся, вигравайте конкурси та ставайте частиною нашої команди», – заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

  Вакансії відкриті в закордонних дипломатичних установах МЗС України в наступних країнах: Бразилія, Велика Британія, Гана, Єгипет, Саудівська Аравія, Сенегал, Сінгапур, Ірак, Казахстан, Китай, Молдова, Нігерія, Туреччина, Фінляндія.

  Дмитро Кулеба зазначив, що МЗС проведе конкурси із залученням провідних бізнес-асоціацій, які допоможуть оцінити професійні навички кандидатів.

  Вимоги до учасників конкурсу:

  1) Ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки «міжнародна економіка»; «економіка», «міжнародні відносини»; «міжнародне право» тощо.

  2) Вільне володіння державною мовою – обов’язковим є сертифікат про проходження тесту з української мови.

  3) Володіння двома іноземними мовами – англійською на рівні не нижче В2 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти, а також другою мовою – на рівні не нижче В1.

  4) Вимоги до компетентності:

  • здатність працювати в умовах підвищеного навантаження та вирішувати комплексні завдання;
  • уміння цілеспрямовано та раціонально організовувати власну діяльність;
  • здатність виявляти та досліджувати складові ситуацій, робити логічні, обґрунтовані висновки та приймати рішення;
  • орієнтація на досягнення кінцевих результатів;
  • уміння налагоджувати та розвивати ефективні командні відносини задля досягнення спільних цілей з колегами всередині державного органу, а також міжвідомчу взаємодію;
  • уміння ефективно доносити інформацію, погоджувати позиції та виробляти консенсусні рішення;
  • здатність швидко та легко адаптуватися до нових умов;
  • здатність ефективно керувати своїми діями та поведінкою в обмежених, складних, невизначених умовах;
  • найвищий рівень продуктивності та мотивації у процесі роботи з людьми, інформацією та документами.

  Детальніше з умовами конкурсів, вимогами та переліком вакантних посад можна ознайомитися за посиланням: mfa.gov.ua/vacancies. Подача документів – до 06 грудня 2021.