• In English
 • Дмитро Дубілет: Наш Уряд — перший, міністри якого живуть на зарплату, як представники влади у будь-якій цивілізованій країні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 січня 2020 року о 16:06

  Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет переконаний, що члени Уряду, які кожен день ухвалюють важливі для країни рішення з бюджетами на сотні мільйонів гривень, повинні мати гідні заробітні плати для уникнення корупційних спокус. Про це він сказав на брифінгу.

  «Ми зараз живемо в досить унікальній ситуації — нові міністри не є корупціонерами. І це те, з чим навіть погоджується опозиція та опозиційні ЗМІ. Тобто це дійсно ті люди, які працюють за одну зарплату, або у деяких випадках живуть на свої збереження», - підкреслив Дмитро Дубілет.

  Він підкреслив, що раніше чиновники офіційно отримували по декілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки та сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах.

  «Ми зараз маємо ситуацію, коли жодних чорних, жодних корупційних схем немає і тому потрібно чесно сказати — люди, які щодня приймають рішення щодо бюджетів у десятки та сотні мільйонів гривень і яких оточують різні спокуси, зокрема від фінансово промислових груп, повинні мати дохід, який дозволить не думати про ці спокуси», - наголосив Міністр.

  При цьому він підкреслив, що звичайно це не можуть бути дуже великі виплати: «Але цей дохід має бути, якщо не такий, як у приватному бізнесі, то хоча б співставний». 

  Дмитро Дубілет: Наш Уряд — перший, міністри якого живуть на зарплату, як представники влади у будь-якій цивілізованій країні