• In English
 • Для ветеранів підготують освітній серіал про працевлаштування завдяки цифровим навичкам
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 серпня 2021 року о 18:13

  Міністерство цифрової трансформації України та громадська організація «Зелена смуга» підготують освітній серіал для ветеранів про працевлаштування завдяки цифровим навичкам. Освітній серіал можна буде безкоштовно подивитися на порталі Дія.Цифрова освіта. Це допоможе повернути до повноцінного життя громадян, які брали участь у військових діях на сході України.

  Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з ГО «Зелена смуга».

  Освітній серіал передбачатиме використання американського досвіду, зокрема організації Pittsburgh Hires Veterans, і допоможе ветеранам у базових речах щодо пошуку роботи, складання резюме, підготовки до співбесіди тощо.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що освітній серіал стане дороговказом для ветеранів у працевлаштуванні, а також у перспективі розкриє потенціал для роботодавців.

  «Завдяки проекту Дія.Цифрова освіта ми прагнемо не тільки навчити ветеранів цифрових навичок, але й підвищити повагу до ветеранів і військовослужбовців в українському суспільстві», — заявила Валерія Іонан. 

  «Освітній серіал допоможе ветерану не тільки знайти бажану роботу, але й в перспективі підвищити оплату праці ветеранів-учасників проекту порівняно з оплатою праці до військової служби шляхом правильного використання релевантного військового досвіду», — додав керівник проекту та ГО «Зелена Смуга» Олександр Куклишин.

  Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.