• In English
 • Для Мінфіну реформа фіскальної децентралізації залишається одним з пріоритетних напрямів роботи, - Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін
  Міністерство фінансів України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 09:51

  24 вересня під головуванням Першого заступника Міністра фінансів Дениса Улютіна, відбулось підсумкове засідання Керівного комітету Проекту «ЄС для підсилення фінансових систем місцевих урядів (LOGICA)», на якому було підбито результати майже 3-річної роботи.

  Експерти Проекту та представники Мінфіну обговорили підсумковий звіт про стан реалізації Проекту за кожним з компонентів.

  «Міністерство фінансів надзвичайно вдячне Представництву ЄС за реалізацію Проекту LOGICA, а команді Проекту – за надану експертну підтримку. Для нас реформа фіскальної децентралізації залишається одним з пріоритетних напрямів роботи та важливим компонентом удосконалення системи управління публічними фінансами в цілому», - наголосив під час виступу Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін.

  Одним з основних результатів роботи Проекту, стала розробка інформаційно – аналітичної системи «LOGICA», яка покликана підвищити рівень автоматизації складання бюджетних документів, обробки даних та обміну інформацією між місцевими бюджетами та Мінфіном. Використання цієї системи суттєво підвищить аналітичну спроможність щодо управління публічними фінансами на місцевому рівні.

  Наразі Міністерство готове до запуску тиражування ІАС «LOGICA», для чого було оперативно виділено відповідне фінансування з державного бюджету аби не втратити момент та належним чином використати результати роботи Проекту.

  Крім того, за результатами роботи Проекту, були визначені пріоритетні напрями подальшого розвитку системи управління фінансами на місцевому рівні. Зокрема, з огляду на постійне розширення повноважень та ресурсів місцевих органів влади і необхідність забезпечення ефективного використання коштів платників податків і якісного надання послуг, повноцінне впровадження функції внутрішнього контролю і аудиту на місцевому рівні та розробка дорожньої карти реформування для забезпечення результативного контролю над бюджетним плануванням на місцевому рівні є надзвичайно важливим питанням для Міністерства фінансів.