• In English
  • Для контролю стану здоров’я пасажирів аеропорт «Бориспіль» закупить оптичні системи оцінки інфрачервоного випромінювання, – Владислав Криклій
    Міністерство інфраструктури України, опубліковано 11 березня 2020 року о 15:44

    Міжнародний аеропорт «Бориспіль» закупить оптичні системи оцінки інфрачервоного випромінювання для попереднього контролю стану здоров’я пасажирів, які прилітають з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій за результатами засідання Уряду України сьогодні, 11 березня 2020 року. Відповідний проект постанови, підготовлений Міністерством інфраструктури, прийняв Кабінет Міністрів України.

    «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є повітряними воротами України, через які прибувають тисячі пасажирів з багатьох країн світу, у тому числі з тих, де зафіксовані випадки коронавірусу. Необхідно забезпечити профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусу. Аеропорт «Бориспіль» закупить оптичні системи оцінки інфрачервоного випромінювання для попереднього контролю стану здоров’я пасажирів, які прилітають з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом», – заявив Владислав Криклій.

    Нагадаємо, за результатами засідання 25 лютого 2020 року оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, Міністерство інфраструктури України звернулося до міжнародних аеропортів України, у тому числі до державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», з проханням забезпечити запровадження в аеропортах попереднього контролю стану здоров’я, а саме проведення температурного скринінгу осіб, які прибувають з країн, в яких виявлено випадки захворювання коронавірусом.