• In English
 • Для готових втілювати якісні зміни - у МОЗ України 30 нових вакансій у директорати
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 18 вересня 2018 року о 19:07

  Робота в Міністерстві охорони здоров'я України - це можливість щоденною працею змінювати на краще життя кожного - без перебільшення - українця. Ми шукаємо людей, які не бояться викликів і хочуть змінювати країну. Можливо саме ви - та людина, яка впроваджуватиме якісні зміни в життя співгромадян. Розказуємо, кого шукаємо у директорати МОЗ України.

  Директорат медичних послуг

  Директорат медичних послуг забезпечує рівний доступ кожного пацієнта до якісних медичних послуг. Він займається змінами фінансування системи охорони здоров’я та створенням електронної системи здоров’я. Тож якщо ви бажаєте, щоби українці отримували якісну медичну допомогу, звернувшись по неї, долучайтеся до цього Директорату!

  Розпочався прийом документів на вакансії генерального директора, керівників експертних груп та державних експертів:

  Директорат громадського здоров’я

  Результатом роботи Директорату громадського здоров’я стане ефективна система громадського здоров’я, яка зміцнюватиме та зберігатиме здоров’я українців. Його цілі - продовжити тривалість життя людей, запобігти виникненню та поширенню інфекційних хвороб, зокрема ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу. Якщо ви відчуваєте, що можете втілювати зміни у напрямку громадського здоров’я, які максимально впливатимуть на щоденне життя людей, подавайте документи на вакансії цього Директорату!

  Розпочався прийом документів на вакансії генерального директора, керівників експертних груп та державних експертів Директорату громадського здоров’я МОЗ України:

  Фармацевтичний директорат

  Прагнете, щоби українці мали доступ до якісних, ефективних та безпечних ліків та використовували їх раціонально? Хочете, щоби інвестиційна привабливість фармацевтичного ринку України підвищилася? Приходьте на роботу у Фармацевтичний директорат МОЗ України! Тут розпочався прийом документів на вакансії керівників експертних груп та державних експертів:

  Директорат науки, інновацій, освіти та кадрів

  Прагнете, щоби медична допомога в нашій країні була високої якості, сучасною та інноваційною? Долучайтеся до Директорату науки, інновацій, освіти та кадрів - втілюйте зміни, щоби науковий та людський потенціал створили таку систему охорони здоров'я! Цей Директорат змінюватиме медичну освіту та створюватиме університетські клініки. Створення системи безперервного професійного розвитку - одне з ключових завдань Директорату.

  У Директорат науки, інновацій, освіти та кадрів МОЗ України розпочався прийом документів на вакансії керівників експертних груп та державних експертів:

   Директорат стратегічного планування та євроінтеграції

  Директорат стратегічного планування та євроінтеграції вже налагодив роботу з представництвом ЄС в Україні, адже євроінтеграційні процеси життєво необхідні для нашої країни в цілому та медицини зокрема.

  Якщо ви бажаєте переймати успішний європейський досвід та застосовувати його у нашій медицині, якщо ви готові втілювати важливі для здоров’я українців зміни, які передбачає Угода з ЄС, - долучайтеся до Директорату стратегічного планування та євроінтеграції!

  Етапи конкурсного відбору у директорати

  1. Подання документів.

  Заявники можуть подавати документи особисто, поштою або он-лайн через Єдиний портал вакансій державної служби.

  Перелік документів: тут.

  Зверніть увагу, що для вакансій категорії Б (генеральні директори та керівники експертних груп) тепер потрібно подавати заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини.

  Документи приймаються до 18:00 8 жовтня.

  2. Тестування на знання основного та спеціального законодавства.

  Усі тестові питання зі спеціального законодавства для всіх вакансій тут.

  За результатами цього етапу в конкурсному відборі братимуть участь 20 кандидатів з найвищими балами. У разі, якщо кілька людей набрали таку ж кількість балів, як і кандидат на 20-му місці, усі вони проходять на наступний етап.

  3. Тестування на абстрактне мислення.

  4. Тестування вербальне або числове мислення.

  5. Розв’язання ситуаційних завдань (в письмовій та усній формі).

  6. Співбесіда.

  Повний перелік оновлених конкурсних вимог можна переглянути за посиланням.

  Заробітна плата у директоратах

  • Заробітна плата генерального директора - від 50 070 грн.
  • Заробітна плата керівника експертної групи - від 42 400 грн.

  Це робота для фахівців, яким під силу забезпечити аналітичний, нормативний і комунікаційний супровід реформи.

  • Заробітна плата державного експерта - від 36 200 грн.

  Від кандидатів не вимагають управлінського досвіду. Основні вимоги для них - вища освіта (не нижче рівня “бакалавр”) та прагнення втілювати якісні зміни системи охорони здоров’я.

  Щоб уникнути дискваліфікації через неправильно заповнені документи, ознайомтеся з найпоширенішими помилками.