• In English
 • Для допомоги постраждалим внаслідок пожеж на Луганщині Уряд виділив 185 млн грн, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 жовтня 2020 року о 18:15

  Кабінет Міністрів України за підсумками позачергового засідання 13 жовтня підтримав рішення про виділення 185 млн грн з резервного фонду Державного бюджету для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок пожеж в Луганській області.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що 200 тис. грн отримають сім’ї загиблих. По 50 тис. грн передбачається виділити кожному постраждалому, який отримав тяжкі травми, 30 тис. грн — тим, хто отримав травми середньої важкості, та 20 тис. грн — за травми легкої тяжкості. 

  «Тим людям, житло яких було зруйноване — буде виділено по 300 тисяч гривень на сім’ю та на частковий ремонт буде виділено 50 тис. грн на сім’ю», — зазначив очільник Уряду та додав, що окремо буде здійснювати доплати постраждалим сім’ям обласна державна адміністрація.

  Денис Шмигаль підкреслив, що в межах робочої поїздки до Луганщини 2 жовтня відповідним службам було доручено у найкоротші терміни оцінити збитки від надзвичайної ситуації, щоб люди якнайшвидше отримали допомогу на відновлення або придбання житла.

  «Тільки 10 жовтня відбулося відведення сил Державної служби з надзвичайних ситуацій, що прибули на Луганщину для гасіння пожеж з різних областей. Принагідно дякую за титанічну роботу всім службам, які були залучені у ліквідації цієї надзвичайної ситуації», — сказав Глава Уряду.

  Уряд також схвалив рішення про виділення коштів із резервного фонду Державного бюджету для Державної служби надзвичайних ситуацій. За словами Прем’єр-міністра, це рішення дасть змогу поновити ресурси ДСНС, втрачені під час гасіння пожеж у Луганській області.

  Для допомоги постраждалим внаслідок пожеж на Луганщині Уряд виділив 185 млн грн, — Прем’єр-міністр Для допомоги постраждалим внаслідок пожеж на Луганщині Уряд виділив 185 млн грн, — Прем’єр-міністр