• In English
 • Дизайн-батл – найкращий амбасадор бренда Ukraine NOW, - Роксолана Стадник
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 грудня 2018 року о 13:06

  Дизайн-батл 2 Hours Design Battle, що проходить у колаборації з брендом Ukraine NOW, є найкращим амбасадором бренда України. На цьому наголосила керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник під час битви дизайнерів.

  «Побувала на битві дизайнерів. 2 Hours Design Battle – яскравий, креативний проект, і суперкруто, що проходить у колаборації з Ukraine NOW. В Україні – величезна кількість талановитих, креативних людей, і вони створюють просто неймовірні речі. Вони і їхні роботи є найкращими амбасадорами бренда», - сказала Роксолана Стадник.

  Вона висловила вдячність креативному директору студії Vintage, засновнику битви дизайнерів Ользі Шевченко за підтримку бренда Ukraine NOW та віру в те, що «Україна обов’язково стане центром дизайну й креативу».

  За словами Ольги Шевченко, ідеєю проекту 2 Hours Design Battle є те, щоб «будь-який дизайнер міг заявити про себе світові, показати на що він здатний, що може створювати професійний продукт у стислі терміни».

  26 жовтня у Берліні відбулася офіційна церемонія нагородження бренда Ukraine NOW.

  Дизайн-батл – найкращий амбасадор бренда Ukraine NOW, - Роксолана Стадник