• In English
 • Діюча Голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде відвідає Україну
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 18 січня 2021 року о 12:46

  19-20 січня діюча Голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ Королівства Швеції Анн Лінде перебуватиме в Україні з робочим візитом.

  Саме Україна стане першою країною, яку Анн Лінде відвідає з візитом як головуюча в ОБСЄ, що підкреслює пріоритетне значення нашої держави на порядку денному ОБСЄ у 2021 році.

  У рамках візиту Анн Лінде проведе у Києві переговори з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

  Діюча Голова ОБСЄ і Міністр закордонних справ України обговорять низку тем, серед яких безпекова ситуація на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, зусилля з мирного врегулювання російсько-українського конфлікту, підтримка діяльності ОБСЄ.

  Міністри приділять окрему увагу актуальним питанням двосторонніх українсько-шведських відносин, подальшому збільшенню обсягів торгівлі та інвестицій між двома країнами, взаємодії України та Швеції у міжнародних організаціях.

  Діюча Голова ОБСЄ також відвідає разом з Міністром закордонних справ України зону проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі, де особисто ознайомиться з діяльністю Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та наслідками збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави.

  19 січня о 12.30 Дмитро Кулеба та Анн Лінде проведуть спільну прес-конференцію.