• In English
 • ДІУ погасила облігації на суму 1 млрд грн з одночасною виплатою відсоткового доходу
  Державна іпотечна установа, опубліковано 22 листопада 2018 року о 09:22

  Державна іпотечна установа 21 листопада 2018 року здійснила погашення гарантованих державою облігацій серії «Z2» у встановлений проспектом емісії термін і в повному обсязі. Крім того, установа сплатила відсотковий дохід за десятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серій «Z2» та перерахувала кошти до державного бюджету України як плату за державну гарантію.

  Державна іпотечна установа, як один із провідних емітентів цінних паперів, виконує свої зобов’язання перед інвесторами. За весь період, починаючи з першого випуску власних облігацій, забезпечених державною гарантією, який відбувся у 2007 році, виплати відсоткових доходів та погашення розміщених ДІУ цінних паперів виконувалися повною мірою та в зазначені терміни. Підтвердженням цього є довіра інвесторів та стабільний попит на такий фінансовий інструмент, як облігації ДІУ.

  Довідково

  Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 року №1330. Засновником ДІУ виступила держава в особі Уряду.

  Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів, у тому числі за рахунок коштів, що надійшли від розміщення цінних паперів.