• In English
 • Держстат та ДСНС дали старт ЕСКО для підвищення енергоефективності відомств

  Державна служба статистики та Державна служба з надзвичайних ситуацій видали накази щодо проведення ЕСКО-тендерів для 11 будівель Держстату, у т.ч. головної будівлі служби та регіональних представництв та 2 будівель ДСНС.

  Такі рішення прийнято у тісній і продуктивній співпраці Держстату та ДСНС із Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження. Відповідні меморандуми про партнерство підписав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із Головою Держстату Ігорем Вернером та Головою ДСНС Миколою Чечоткіним у цьому році.

  «У рамках меморандумів ми надавали консультації та проводили семінари для представників Держстату і ДСНС та їхніх територіальних управлінь, розкриваючи усі особливості впровадження ЕСКО-проектів», - повідомив Сергій Савчук.

  Як результат, спільними зусиллями відібрано 150 потенційних об’єктів ДСНС, 30 потенційних ЕСКО-об’єктів Держстату.

  Реалізація ЕСКО-проектів дозволить отримати зменшення енергоспоживання, економію бюджетних коштів на комунальних платежах, комфортні умови перебування та роботи.

  «Висловлюю вдячність Ігореві Вернеру та Миколі Чечоткіну за проявлену конструктивну позицію та активність щодо реалізації енергосервісу на державних об’єктах», - прокоментував Сергій Савчук.