• In English
 • Держсекретар МІП Артем Біденко відвідав з робочим візитом Латвію
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 05 березня 2019 року о 16:55

  4 березня 2019 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко відвідав Латвію з робочим візитом.

  У рамках візиту Артем Біденко провів зустріч з Віце-спікером Сейму Латвії Дагмарою Бейтнере-Ла Галла і обговорив питання забезпечення інформаційних потреб української громади Латвії.

  Під час зустрічі з представником Комітету закордонних справ Інесою Войкою та Головою латвійської делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ Інесою Ікстеня було відзначено ефективну співпрацю України і Латвії в ОБСЄ, зокрема щодо підтримки резолюцій по Україні, а також проблематику забезпечення збалансованих інформаційних кампаній під час національних виборів.

  Артем Біденко також зустрівся з директором Балтійського центру медіа-грамотності Янісом Сікснісом, з яким обговорив реалізацію спільних навчальних проектів для балтійських і українських журналістів.

  Окрім того, держсекретар МІП взяв участь у дискусії «Роль письменників у боротьбі проти пропаганди і за свободу слова у добу постправди», під час якої розповів про діяльність Мінінформполітики у сфері протидії російській пропаганді на окупованих нею територіях і протидії інформаційним операціям Росії в Україні.

  Участь у дискусії також взяли українські й латвійські письменники, члени ПЕН-клубів України і Латвії Андрій Курков, Ілмарс Шлапінс, Інга Гайле, а також депутат Сейму Латвії Марія Голубєва. Дискусію організувало Посольство України в Латвії за сприяння ПЕН-клубів Латвії і України. Захід відвідали акредитовані в Ризі іноземні дипломати, журналісти та представники громадянського суспільства.