• In English
 • Держсекретар Міноборони України провів зустріч з делегацією Міністерства оборони Королівства Норвегія
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 листопада 2019 року о 18:28

  Сьогодні, 12 листопада, державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян провів зустріч з делегацією Міністерства оборони Королівства Норвегія на чолі з державним секретарем оборонного відомства цієї країни Туне Скуген.

  Олександр Дублян подякував норвезькій стороні за незмінну підтримку територіальної цілісності та незалежності України, а також за допомогу, яку надає Уряд Норвегії в реформуванні вітчизняного оборонного відомства.

  «Ми щиро вдячні за надання фахової та конструктивної експертно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги, яку надає Уряд Норвегії», - наголосив Олександр Дублян.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого співробітництва у сфері боротьби з корупцією. В цьому контексті українська сторона поінформувала про основні напрямки подальшої діяльності Міноборони щодо виявлення та мінімізації корупційних ризиків.

  Під час зустрічі також акцентувалася увага не необхідності розвитку та важливості розширення подальшого співробітництва між оборонними відомства обох країн.

  Своєю чергою, пані Туне Скуген зауважила на підтримці пріоритетів України щодо  боротьби з корупцією та подальшої інтеграції України до Євроатлантичного простору.

  За результатами зустрічі сторони підписали Протокол про наміри між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Королівством Норвегія щодо розробки та реалізації проекту зі зміцнення доброчесності та професіоналізму, спрямованого на подальше посилення спроможностей в системі запобігання корупції, закупівель та управління персоналом Міністерства оборони України.