• In English
 • Держрезерв провів закупівлі матцінностей для поповнення та освіження запасів на суму майже 482, 2 млн грн
  Державне агентство резерву України, опубліковано 03 вересня 2018 року о 12:38

  У рамках освіження та поповнення запасів, що зберігаються у державному матеріальному резерві, Державне агентство резерву України  провело процедури закупівель матцінностей на загальну суму майже 482, 2 млн грн. Про це, підбиваючи підсумки роботи відомства влітку, повідомив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

  Окрім того,  за його словами,  ще на понад 121 млн грн відомство повторно оголосило тендери для закупівлі зерна 2 і 3 класу.

  «Цей рік, як і обіцяли, буде безпрецедентним в частині поповнення запасів Держрезерву. Обіцяли – виконуємо, адже такий об‘єм закупівель відомство проводить вперше за десятки років. Сума більш ніж вагома -  482, 2 млн грн, і пішла вона на закупівлю 10 номенклатурних позицій, не враховуючи зерно, на яке тільки оголошені повторні тендери. Гарний результат роботи, вважаю, адже це тільки об’єми закупівель, що були проведені влітку», - повідомив очільник Держрезерву.

  Зокрема, як повідомив Вадим Мосійчук, серед закуплених цінностей дизельне паливо та паливо для реактивних двигунів, чай, тушковане м’ясо в консервах, консерви рибні та молочні, олія соняшникова, солодковершкове масло та натільна білизна.

  Голова Держрезерву також наголосив, що починаючи з 2015 року, з держбюджету на освіження та поповнення запасів не виділено жодної копійки.  Всі закупівлі Держрезерв проводив за кошти, котрі завдяки претензійно-позивній роботі за всі роки існування відомства Держрезерв витребував у своїх боржників.

  Нагадаємо, раніше Державне агентство резерву України повідомляло, що в 2018 році має намір збільшити обсяги закупівлі матеріальних цінностей для поповнення і освіження запасів на 88% - до 980 млн грн. Закуплені матцінності закладатимуться по всіх підприємствах та організаціях, що входять до системи Держрезерву. Всього поповнити та освіжити запаси Держрезерв планує по 33 номенклатурних позиціях, серед яких, зокрема, нафтопродукти, продовольча і промислова групи товарів.