• In English
 • Держприкордонслужба: Ситуація у пунктах пропуску
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 03 вересня 2023 року о 11:08

  Упродовж минулої доби, 2 вересня, західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 98 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 51 тисяча осіб. 30 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

  В Україну за минулу добу прослідували 47 тисяч осіб, 40 тисяч з них – громадяни України.

  Оформлено 102 вантажівки з гуманітарною допомогою.

  За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 46 осіб – 4 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 42 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

  Окрім того, на виїзд з країни не пропустили 1 чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

  Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.