• In English
  • Держпродспоживслужба виявила понад 4,5 тисячі дитячих іграшок, що не відповідали вимогам законодавства

    За 9 місяців 2021 року Держпродспоживслужбою здійснено 452 перевірки показників безпечності дитячих іграшок, під час яких виявлено більше 4,5 тисячі одиниць продукції, що не відповідали вимогам законодавства. За результатами проведених перевірок вжито понад 1500 корегувальних заходів, таких як приведення у відповідність з встановленими вимогами та тимчасова заборона надання продукції на ринку.

    «Напередодні Дня Святого Миколая та новорічних свят є посилений попит на дитячі іграшки, тому зараз важливо тримати питання їх якості на особливому контролі. В цьому питанні ми співпрацюємо з профільною асоціацією – Громадською спілкою «Українська асоціація індустрії іграшок», що активно інформує громадян про ознаки якісних іграшок та допомагає виявляти неякісну продукцію», – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

    Для порівняння, у 2020 році Держпродспоживслужбою було проведено 535 перевірок показників безпечності продукції та виявлено 1370 одиниць, які мали порушення (що втричі менше, ніж за 9 місяців 2021 року).

    Нагадаємо, одним із основних завдань Держпродспоживслужби є контроль за якістю та безпечністю продукції, яка потрапляє до споживачів.