• In English
 • Держпродспоживслужба та ЄБА обговорили ряд актуальних питань взаємодії

  Спеціалісти Держпродспоживслужби разом з членами Європейської Бізнес Асоціації провели традиційну робочу зустріч, під час якої обговорили актуальні питання взаємодії держави та бізнесу.

  Від Держпродспоживслужби участь у зустрічі взяв Голова Володимир Лапа, директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль, заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Артем Саєнко та заступник директора Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва фітосанітарної безпеки Вадим Чайковський.

  Зустріч, організована за ініціативою Європейської Бізнес Асоціації, мала на меті проаналізувати основні проблемні питання, що виникають у діяльності бізнесу та які відносяться до компетенції Держпродспоживслужби.

  Зокрема, учасники обговорили стан проходження в парламенті законопроекту «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та перспективи його прийняття в цілому як закона.

  Окрема увага була приділена роботі Держпродспоживслужби із затвердження єдиної форми ветсертифікатів на імпорт відповідно до ветеринарно-санітарних вимог, питанню функціонування державного реєстру кормових добавок, який повинен бути розроблений відповідно до Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», стану розробки законопроекту «Про ветеринарну медицину» та ряду інших важливих нормативно-правових актів.

  Спеціалісти Держпродспоживслужби дали ряд роз’яснень та відповідей на запитання представників бізнесу.