• In English
 • Держпродспоживслужба та КНУ домовилися про співпрацю у підготовці кадрів

  Держпродспоживслужба та Київський національний університет імені Тараса Шевченка уклали меморандум про співробітництво. Мета документу – підвищення професійної кваліфікації працівників Держпродспоживслужби, а також ефективна взаємодія між фахівцями, державою та університетом. Свої підписи під меморандумом поставили Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та ректор КНУ ім. Шевченка Володимир Бугров.

   «Ефективність роботи служби в значній мірі залежить від фаховості її працівників, тому питання підготовки професійних кадрів є дуже актуальним. Сьогодні частка людей віком до 35 років у Держпродспоживслужбі становить близько 20%. Ми хочемо залучати більше молоді, яка зможе стати рушійною силою у впровадженні реформ та діджиталізації процесів. Впевнена, що співпраця з  одним із найстаріших і найбільших навчальних закладів України допоможе нам у цьому», - розповіла Владислава Магалецька.

  Меморандумом передбачається:

  проведення обговорень з представниками освіти щодо проблемних питань у відповідній сфері;

  взаємне запрошення фахівців для вирішення проблемних питань;

  спільна розробка пропозицій до проектів нормативно-правових актів щодо реформи вищої освіти;

  надання консультативної допомоги з питань, що мають спільний інтерес;

  створення ефективної системи комунікацій між підписантами меморандуму на всіх рівнях.

  Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба домовилася про співпрацю з Міносвіти для популяризації аграрної освіти серед молоді.