• In English
  • Держпродспоживслужба: Йорданія скасувала обмеження на ввезення з України продуктів птахівництва

    Йорданія скасувала обмеження на ввезення з України продуктів птахівництва. Таке рішення Йорданії стало можливим завдяки роботі фахівців Держпродспоживслужби, українських дипломатів, МЗС України. Раніше Україна відновила статус країни, вільної від високопатогенного грипу птиці, відповідно до Кодексу здоров'я наземних тварин Міжнародного епізоотичного бюро.

    «Грип птиці – справжня проблема для країн Європи в останні роки. Не оминула вона і Україну. Причина – перелітні птахи. Останній випадок захворювання у нас був в лютому цього року. І на сьогоднішній день Україна відповідає міжнародним вимогам як країна, вільна від зараження вірусами грипу у домашньої птиці», - розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

    Обмеження, які раніше встановила Йорданія, стосувалися ввезення живої птиці, замороженого м`яса птиці, охолодженого м'яса птиці та яєць із України у зв’язку зі спалахами грипу птиці.

    Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.