• In English
 • Держприкордонслужба презентувала спільний з UA/TV телепроект «Периметр»
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 05 листопада 2018 року о 14:16

  Державна прикордонна служба України спільно з телеканалом іномовлення UA/TV запускає новий проект про діяльність українських прикордонників: «Периметр Ukraine NOW».

  «Прикордонне відомство інтегрується в єдине європейське безпекове поле, співпрацює з міжнародними партнерами і ця співпраця дає реальні результати. Тому Держприкордонслужбі важливо розповідати про те, як вона реформується та що робить для безпеки не лише українців, а й для громадян ЄС», – зазначив під час презентації помічник Голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

  «Те, що ми зараз побачили, і те, що побачить глядач найближчим часом, – це дуже достойний продукт», – сказала Людмила Березовська, генеральний директор телеканалу UA/TV. – Він важливий для іномовлення, тому що іноземний глядач, який приїжджає в Україну, першими, з ким стикається, це з прикордонниками».

  Вона розповіла, що прикордонники стали першою державною організацією, з якою почав співпрацювати канал та продовжує тісну взаємодію. І саме прикордонна служба надавала багато якісного контенту.

  Начальник Головного центру стратегічних комунікацій Держприкордонслужби Сергій Якимець подякував команді журналістів, які працюють над проектом, а також людям, які долучилися до створення презентаційного ролика та елементів програми на волонтерських засадах (актор – Руслан Анчаков, композитор Олександр Бурміцкий, відеоінженер – Володимир Бойко).

  «Назву програми можна сприймати по-різному, адже Периметр – це і державний кордон України з цікавим та насиченим життям і межа дозволеного, – сказав Сергій Якимець. – Це і показано в презентаційному ролику, де є добро і зло, законослухняні громадяни та злочинці».

  Уже найближчим часом дивіться «Периметр» в ефірі UA/TV щоп’ятниці - українською, щопонеділка - російською та англійською мовами.