• In English
 • Держприкордонслужба: Перевозячи через кордон різні предмети, громадянам слід ретельно готуватися до поїздок
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 17 серпня 2019 року о 15:25

  Державна прикордонна служба України продовжує вживати всі необхідні заходи, аби забезпечити комфортний перетин державного кордону для подорожуючих громадян. В той же час важливим елементом залишається прикордонна безпека, зокрема недопущення незаконного переміщення через кордон заборонених предметів та речей.

  Відзначимо, що на цей час трапляються спроби переміщення через кордон як самої зброї,  так і предметів, що мають ознаки такої зброї, а саме – муляжі зброї, театральні та кінореквізити тощо. Як правило, такі предмети громадяни можуть перевозити з метою участі у різного роду фестивалях, реконструкціях історичних подій, змаганнях і т. п.

  У зв’язку з цим Держприкордонслужба звертається до подорожуючих ретельно готуватися до подібних поїздок. Для запобігання можливим негативним наслідкам та затримкам на кордоні слід неухильно дотримуватися законодавства України щодо переміщення через кордон зброї.

  Організаторів різного роду фестивалів, історичних реконструкцій і т. п. просимо завчасно повідомляти Держприкордонслужбу та Державну фіскальну службу України про необхідність переміщення через державний кордон зброї, її муляжів або відповідного реквізиту, що імітує зброю. Це дасть змогу своєчасно отримати фахову консультацію та уникнути будь-яких проблем під час подорожі.

  Державна прикордонна служба України дякує учасникам прикордонного руху за розуміння.